وبلاگ(فضای دموکراسی http://hadidaikondi.blogfa.com) و (شبکه افغانستان قلب آسیا) یا همان www.daikondi.com در جشنواره فرهنگی‌ـ تبلیغی طوبی هر کدام حائز رتبه اول شد

وبلاگ حاضر و سایت دایکندی دات کام که به جشنواره ارسال شده بودند، از بین وبلاگ‌ها و سایت‌های شرکت داده شده از ۲۶ میلیت جهان در جشنواره، هرکدام در بخش‌ها‌ی خود، رتبه اول را کسب کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم،‌ علیرضا اعرافی  در مراسم اختتامیه جشنواره، به نقش و جایگاه هنر در دین اسلام‌ اشاره کرد و گفت: هنر تجلی‌گاه آفرینش‌گری خداوند و انسان است که با تار و پود هر انسانی آمیخته شده است و هیچ انسانی بدون هنر نمی‌تواند زندگی کند.
وی با بیان اینکه اسلام به تمام بخش‌های هنر توجه دارد، اظهار داشت: اسلام به فلسفه و حقوق هنر پایبند است از این رو باید در تدوین و طراحی فلسفه و هنر اسلامی قدم برداشت.
رئیس جامعةالمصطفی‌ العالمیه بر بهره‌گیری هرچه بیشتر حوزه‌‌های علمیه از موضوع هنر تأکید کرد و گفت: هنر می‌تواند با رسوخ در تمام مکان‌ها شادابی و طراوت را به ارمغان آورد.
در ادامه این مراسم دبیر دومین جشنواره فرهنگی تبلیغی طوبی گفت: در جشنواره امسال استانداردهای موجود در تمام زمینه‌های هنری و داوری رعایت شده است.
دبیر جشنواره: رشته‌ها و بخش‌های جشنواره را؛ شعر، داستان کوتاه، فیلم‌نامه‌نویسی، نمایشنامه‌نویسی، فیلم داستانی، فیلم مستند، پویانمایی، نماهنگ، دوبلاژ به زبان‌های مختلف، طراحی، نقاشی، خوشنویسی، نقاشی‌خط، پوستر، عکس، نگارگری، کاریکاتور، نشریه دیواری، نشریات ادواری و الکترونیکی را 23 بخش جشنواره امسال عنوان کرد و افزود: در مجموع 1004 اثر در بخش‌های مختلف این جشنواره از سوی 383 نفر از 26 ملیت گوناگون به این جشنواره ارسال شد که بخش شعر، عکس و نقاشی بیشترین آثار ارسالی را به خود اختصاص داده است.
در پایان این مراسم از برترین‌های بخش‌های مختلف مسابقات جشنواره طوبی تجلیل به عمل آمد و به برگزیدگان جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.

/ 1 نظر / 22 بازدید
مرزایی

سلام دوست داشتنی عزیز مه خداکند که دارای صحت کامل باشید، عزیزم میدونی تو محشر کردی با این سلیقه جزاب و زیبای خود من ازش خیـــــلی خیــــــــــــــــلی خیـــــــــــــــــــــــــلی .... خوشم اومد و همچنان قابل ذکر میدونم که اسم وبلاگ شما بجوری دلرباست راسش زیبا ترین هستید همه مطالبت رو خوندم واقعا لذت بردم شما چه میشه من رو توی این وب خود لینک کنید به این نام (عاشقانه ها -::- موج خروشان عشق) و به من هم خبر بده که من وب شمارو به کدام اسم قشنگ لینک کنم واز زیبای عطر و طراوت شما وب خودرا زیبا تر کنم وب من : http://www.ashiqanaha.tk وب شخصی من: http://www.abosufiun.tk موفق تر بشه توی همه زندگی من منتظرم بدو بیا دیگه 1 2 3 ....... ... Email: abosufiun9@yahoo :----: abosufiun9@gmail.com